Dbamy o Bramy Sp. z o. o.
Strona główna » Porady » Co i jak z bramą przesuwną? - Odpowiadamy!

Co i jak z bramą przesuwną? - Odpowiadamy!

Data dodania: 11-08-2021


alt

 

Dbamy o Bramy to marka, która stworzyła i wybrała produkty, które najlepiej sprawdzają się w bieżącym utrzymaniu bram garażowych, bram przemysłowych, okien, drzwi, automatyki do bram i nie tylko…

 

  

 

Zestaw do czyszczenia i smarowania

 

Zalety produktu ”Suchy Smar Do Bram”:

 • suchy po odparowaniu aerozolu

 • wysoce skuteczne smarowanie

 • odporność na wysokie temperatury

 • nie spływa z pionowych powierzchni

 • odporny na zanieczyszczenia

 

 

Zalety produktu „Zmywacz Techniczny Do Bram”:

 • szybko odparowuje

 • posiada szeroki wachlarz zastosowań

 • rozpuszcza sadzę, tłuszcze, klej, żywicę

 • posiada aktywne substancje czyszczące

   

Zastosowanie:

Zestaw znajduje zastosowanie zarówno w warunkach przemysłowych jak i domowych.
Skutecznie czyści elementy bram garażowych, przemysłowych czy ogrodzeniowych. Usuwa uporczywy brud lub stary smar odkładający się na prowadnicach. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni przed klejeniem. Preparaty znajdują zastosowanie zarówno w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych jak i w warunkach domowych. Polecany do smarowania zawiasów prowadnic i sprężyn bram garażowych oraz przemysłowych, okuć i zawiasów drzwiowych i okiennych, mechanizmów samoblokujących się, szuflad, łożysk kulkowych, przełączników elektrycznych, itd.
No i co z tą bramą? Odpowiedź w filmie poniżej!

 

 

W materiale wideo przedstawiamy zastosowanie naszego „Zestawu do czyszczenia i smarowania” na przykładzie bramy przesuwnej. Zmywacz techniczny idealnie sprawdza się do odtłuszczenia ceownika bramowego, a jednocześnie do usunięcia starych smarów, które z łatwością rozpuszcza. Następnym krokiem jest użycie „Suchego smaru do bram”, który jest JEDYNYM zalecanym środkiem właśnie do smarowania ceownika bramowego. Jego właściwości i główna zaleta sprawia, że po odparowaniu aerozolu staje się zupełnie suchy. Pozwala na dokładne zabezpieczenie ceownika bramowego przed dostaniem się kurzu i brudu. Warto dodać, iż szczotka, którą Państwo widzą w materiale wideo również jest produkowana przez naszą firmę. Odpowiednio dobrane przekroje 70x70, 80x80 idealnie sprawdzają się do czyszczenia jednych ze standardowych ceowników w bramach przesuwnych.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady
© 2023 Dbamy o Bramy
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu